۱۳۰‌ کلاس درس در خراسان رضوی با حضور وزیر آموزش و پرورش به بهره برداری رسید

مشهد- ایرنا- ۱۳۰ کلاس درس روز جمعه با حضور وزیر آموزش و پرورش، استاندار خراسان رضوی و مسوولان استانی به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی روز جمعه در این خصوص به ایرنا گفت: علاوه بر این تعداد کلاس، عملیات اجرایی ایجاد پنج هزار کلاس درس و چهار سالن ورزش دانش آموزی نیز با حضور وزیر محترم آقای رضا مراد صحرایی آغاز شد.
سید امیر شوشتری ادامه داد: این طرح های آموزشی در قالب یادگار ابراهیم و با هدف تحقق عدالت آموزشی با تکیه بر ظرفیت های مولد سازی به ثمر نشسته تا به افزایش سرانه آموزشی خراسان رضوی کمک کند.
وی تصریح کرد: طرح های فوق با اعتباری بالغ بر ۹۰ هزار میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی خاطرنشان کرد: چهار هزار کلاس درس در دولت سیزدهم در خراسان رضوی تاکنون ایجاد شده است و در مجموع امروز با آغاز عملیات اجرایی احداث پنج هزار کلاس درس، این آمار به ۹ هزار کلاس درس خواهد رسید.

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *