کشف ۵۰ میلیاردی غذای حیوانات قاچاق در تهران

با تلاش ماموران امنیت اقتصادی پایتخت ۱۹ تن غذای حیوانات قاچاق در ساختمانی در جنوب شهر تهران به ارزش ۵۰ میلیارد ریال کشف شد.سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران گزارشی در خصوص دپو و نگهداری غذای حیوانات در ساختمانی در جنوب تهران دریافت کردند.
او بیان کرد: تحقیقات اولیه حاکی از این بود که مالک ساختمان مقداری غذای حیوانات قاچاق تهیه و در این ساختمان پنهان کرده که نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.
این مقام انتظامی گفت: تیمی از ماموران امنیت اقتصادی تهران در اجرای دستور قضائی به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند ضمن دستگیری مالک ساختمان، در بازرسی از این ساختمان ۱۹ هزار و ۵ کیلوگرم غذای حیوانات قاچاق فاقد بارنامه و مدارک و مجوز‌های قانونی و گمرکی کشف کنندکه کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را ۵۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
به گفته رئیس امنیت اقتصادی تهران مالک ساختمان با تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

همچنین ببینید

سرقت میلیونی دختر جوان از مادرش بخاطر بی محبتی / شاه دزد دختر فراری را غافلگیر کرد

حوادث رکنا: وقتی مادرم به هوش آمد و آن پسر را در خانه دید، به شدت عصبانی شد. او مرا کتک زد و جوانی را که به او علاقه مند بودم نیز از خانه بیرون انداخت . به همین خاطر رفتارهای مادرم نسبت به من تغییر کرد تا زمانی که آن ماجرای عجیب سرقت رخ داد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *