پلیس راه: بارش شدید باران مجددا در خراسان رضوی آغاز شد

سرهنگ حسین میش‌مست در خصوص وضعیت راه‌های خراسان رضوی اظهار کرد: بعدازظهر امروز، ۲۷ اردیبهشت بارش شدید باران در شرق خراسان رضوی آغاز شد و در مسیر فریمان، تربت‌جام، صالح‌آباد و سرخس بارش باران گزارش شده است.
ایسنا: رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: بارش شدید باران مجددا در استان آغاز شد، اما هنوز گزارشی از سیلابی شدن مسیرها نیامده است.
سرهنگ حسین میش‌مست در خصوص وضعیت راه‌های خراسان رضوی اظهار کرد: بعدازظهر امروز، ۲۷ اردیبهشت بارش شدید باران در شرق خراسان رضوی آغاز شد و در مسیر فریمان، تربت‌جام، صالح‌آباد و سرخس بارش باران گزارش شده است. با ثبت نام در بیت پین، شانس برنده شدن یک بیت کوین و 3 اتریوم رو از دست نده!! شروع ثبت نام تبلیغ
وی افزود: مشکل خاصی در این مسیرها نداشته‌ایم. آب و روان ‌آب به وجود آمده که اکثر آنان در مسیر رودخانه‌ای به وجود آمده و مسیر مسدودی در شرق خراسان رضوی نداریم.
رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی ادامه داد: در حال حاضر بارش باران به سمت شمال خراسان رضوی رفته و در مسیر کلات، درگز، قوچان، سرولایت و نیشابور بارش شدید باران گزارش شده است.
میش‌مست تصریح کرد: البته تا این لحظه هنوز مشکل خاصی در تردد خودروها در مسیرهای جاده‌ای نداریم و هنوز هیچ انسدادی در محورهای استان نداریم. سایر مناطق استان ابری است و بارش باران قطع شده است.
وی بیان کرد: بارش‌ها از ساعت ۱۵ در شرق استان و از حوالی ساعت ۱۸ در شمال استان آغاز شده است.
میش‌مست در خصوص وضعیت شهرستان کلات گفت: اگر سیلابی به وجود آمده در مسیر رودخانه‌ها قرار دارد و در مسیر جاده‌ای مشکلی نداریم.

همچنین ببینید

درخواست طلاق زن عاشق پیشه بعد از ورشکستگی شوهرش

زنی که می‌گوید رفتار شوهرش بعد از ورشکستگی تغییر کرده است، از او طلاق گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *