پخش ۹۶ هزار تن آسفالت در منطقه ۱۵

شهردار منطقه ۱۵ گفت: معابر نواحی هفتگانه در قالب اجرای طرح نهضت آسفالت با پخش ۹۶ هزار تن آسفالت از ابتدای سال‌جاری تاکنون بهسازی شد.
محمد شیری شهردار منطقه ۱۵ تهران گفت: به لطف خدا و مساعدت شهردار محترم تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران و تلاش همکاران از ابتدای سال تاکنون ۹۶ هزار تن آسفالت در کوچه و خیابان‌های نواحی هفتگانه پخش شد که ضمن رکود زنی میانگین ۵ سال گذشته، با اختلاف چشمگیر رتبه نخست شهر تهران را نیز کسب کردیم.
وی با اشاره به اینکه ۷۶ معبر در سطح منطقه به مساحت ۴۷۹ هزار و ۲۵ متر مربع با پخش ۷۳ هزار و ۷۷۰ تن آسفالت به صورت مکانیزه بهسازی شد، افزود: همچنین ۱۴۱ هزار و ۲۵۹ مترمربع از کوچه و معابر محلات ۱۹ گانه منطقه نیز با ۲۱ هزار و ۷۵۴ تن آسفالت به صورت لکه گیری، نوار حفاری و روکش دستی نوسازی شد.
شهردار منطقه به نوسازی چند مورد در این طرح اشاره کرد و گفت: بزرگراه امام رضا (ع)، بعثت، بسیج، پایانه خاوران، خیابان شهید فاضل بجستانی، شاهد، بلوار امام رضا (ع)، خیابان شهید غلامی، پدافند هوایی، خوب بخت، میادین تره بار سطح منطقه و… از جمله این موارد است.
شیری با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به شهروندان ادامه دارد، گفت: معابر و خیابان‌هایی که نیاز به بهسازی دارند در سطح ناحیه شناسایی می‌شوند و بر اساس اولویت، عملیات عمرانی آن‌ها انجام می‌شود.

همچنین ببینید

تاکید بر کاهش جانباختگان حوادث رانندگی در سال ۱۴۰۳

رئیس پلیس راهور فراجا کاهش تصادفات و مصدومان و جانباختگان حوادث ترافیکی را یکی از اولویت‌های ابن پلیس برای سال ۱۴۰۳ اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *