تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت: ایران در دولت سیزدهم به کارگاه مدرسه‌ سازی تبدیل شد به طوری‌که روزانه حدود هشت مدرسه در کشور ساخته شده است.

وزیر آموزش و پرورش: روزانه ۸ مدرسه در دولت سیزدهم ساخته شده است

تهران – ایرنا – وزیر آموزش و پرورش گفت: ایران در دولت سیزدهم به کارگاه مدرسه‌ سازی تبدیل شد به طوری‌که روزانه حدود هشت مدرسه در کشور ساخته شده است.
به گزارش خبرنگار گروه جامعه ایرنا، رضا مراد صحرایی روز دوشنبه در بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در مرکز همایش‌های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی اظهار کرد: موضوع مدرسه سازی جلوه‌ای از مشارکت مردم از آینده کشور است، آموزش و پرورش سیمای آینده کشور است. وی افزود: مصداق عمل صالح در مدرسه سازی است، سرانه مدرسه سازی استان تهران در حدود سه سال نزدیک به یک متر افزوده شده است. وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: ۳۲ هزار کلاس درس و بالغ بر ۷ هزار پروژه ورزشی و فرهنگی در این دولت ساخته شد. صحرایی یادآورشد: ۱۱ درصد از کل مدارس کشور خیر ساز است و بیش از نیمی از مدارس با مشارکت خیرین و دولت ساخته شده است. وی همچنین خاطر نشان کرد: در هر جلسه‌ای درباره کار نیکوی مدرسه سازی، از رئیس جمهور یاد می‌کنیم زیرا او به الگوی خدمت تبدیل شد و دولت را به مردم بازگرداند و جمهور هم همواره به نیکی از وی یاد می‌کنند.

همچنین ببینید

ویدیو/ همه چیز آماده برگزاری میهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر؛ شما هم دعوتید

جشن ۱۰ کیلومتری غدیر بعدازظهر امروز (۵ تیر) از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در محور بزرگراه امام علی(ع) تا میدان آزادی برگزار می‌شود، امسال بیش از ۲۵۰۰ موکب برای حضور در این میهمانی آماده‌اند تا میزبان مردم در این جشن بزرگ باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *