مسیر‌های خدمت‌رسانی تاکسیرانی تهران در راهپیمایی روز قدس

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران، ضمن اعلام مسیر‌های خدمت رسانی تاکسی‌های شهری از سرویس‌دهی ویژه به راهپیمایان و نمازگزاران در روز جهانی قدس خبر داد.
شادی مالکی سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: برای سهولت در تردد نمازگزاران و راهپیمایان تا پایان مراسم و در ۹ مسیر سازمان تاکسیرانی از طریق ون تاکسی‌ها به‌صورت رایگان خدمت ارائه خواهد کرد.
وی یادآور شد: در این راستا با در نظر گرفتن ۱۰۰ دستگاه تاکسی ون در ۹ مسیر منتهی به مراسم راهپیمایی این اقدام برنامه‌ریزی شده است.
بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان تاکسیرانی، مسیر‌های خدمت رسانی سازمان تاکسیرانی به شرح ذیل است:
محور شماره ۱: میدان هفت تیر به تقاطع فاطمی – ولیعصر (عج)محور شماره ۲: میدان ولیعصر به چهارراه ولیعصر (عج)محور شماره ۳: از تقاطع خیابان‌های فاطمی-حجاب تا تقاطع بلوار کشاورز-حجابمحور شماره ۴: از تقاطع خیابان فاطمی-کارگر تا تقاطع بلوار-کارگرمحور شماره ۵: از بیمارستان امام خمینی تا تقاطع بلوار-کارگرمحور شماره ۶: از خیابان آزادی حد فاصل تقاطع نواب-آزادی تا میدان انقلاب اسلامیمحور شماره ۷: از میدان حر تا میدان انقلاب اسلامیمحور شماره ۸: از میدان فردوسی تا تقاطع انقلاب – وصالمحور شماره ۹: از تقاطع خیابان مفتح-خیابان طالقانی به میدان فلسطین

همچنین ببینید

آیا تهوع و استفراغ شدید در دوران بارداری مضر است؟

تهوع شدید صبحگاهی در دوران حاملگی که از نظر پزشکی به عنوان تهوع و استفراغ شدید بارداری شناخته می‌شود، می‌تواند بر سلامت مادر و نوزاد تأثیر منفی بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *