قتل؛ فرجام شوم شوخی دو دوست

جوان آشنا که به طرز عجیبی قتل دوستش را انکار می‌کرد بعد از گذشت ۳ ماه قفل سکوتش را شکست و به قتل دوستش اعتراف کرد.
اواخر اسفند پارسال پسری ۲۴ ساله به نام فرهاد که به تنهایی در آپارتمانش در غرب تهران زندگی می‌کرد، ناپدید شد. یک روز پس از ناپدید شدن فرهاد، مبلغ ۴ میلیون تومان پول از حسابش برداشت شده بود که ماموران پس از بررسی تراکنش حساب وی به یکی از دوستان صمیمی اش به نام صادق رسیدند. صادق با کارت جوان ناپدید شده بشکه و دستکش خریده بود که ماموران فروردین امسال وی را بازداشت کردند. بخوانید… «پشیمان نیستم؛ به خواهر ۶ ساله‌ام تعرض کرده بود» قتل دوست صمیمی به خاطر بدگویی افشای راز قتل دختر جوان پس از ۱۸ ماه
به گزارش همشهری آنلاین، هرچند همه شواهد نشان می‌داد که صادق دوست صمیمی فرهاد جوان ناپدید شده، مرتکب قتل شده، اما او قتل را انکار می‌کرد. با این حال تحقیق از مرد مظنون ادامه داشت تا اینکه او بعد از گذشت ۳ ماه، سکوتش را شکست و به قتل اعتراف کرد. او گفت: قرار بود من و فرهاد با هم کافه‌ای تاسیس کنیم. ما با یکدیگر دوست صمیمی بودیم و هیچ مشکلی نداشتیم.
روز حادثه به خانه فرهاد رفته بودم و با هم صحبت می‌کردیم. بعد شروع کردیم به شوخی با یکدیگر. شوخی نا به جای من موجب شد تا فرهاد از دستم ناراحت و عصبانی شود. ناگهان درگیری میان ما شکل گرفت و او می‌خواست با دستانش مرا خفه کند. من، اما با مشت و لگد به او ضربه می‌زد که ناگهان بی جان شد و روی زمین افتاد. من، اما ترسیدم و از خانه فرار کردم.
وی ادامه داد: روز بعد به خانه فرهاد رفتم، چون کلید خانه اش را از قبل داشتم. فرهاد را دیدم که مقابل حمام افتاده است. او جانی در بدنش نداشت و من تصمیم گرفتم جسد او را از بین ببرم تا راز قتل سر به مهر باقی بماند. به همین دلیل جسدش را درون بشکه اسید قرار داده و در حوالی لواسانات رها کردم. حتی به خانواده اش به دروغ گفتم که فرهاد به کشور ترکیه رفته است، اما در نهایت دستم رو شد.
با حل معمای این پرونده، متهم به قتل بازداشت شده و تحقیقات تکمیلی در این باره ادامه دارد.

همچنین ببینید

جزئیات حریق در بیمارستان شریعتی تهران/بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در بیمارستان شریعتی تهران را تشریح کرد و گفت که این بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *