جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال یک‌طرفه شدند

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال و ترافیک سنگین در هراز، فیروزکوه و آزادراه رشت-قزوین خبر داد.

تسنیم: بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است. در محور چالوس مسیر(شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا میانک و محدوده های هزارچم ، ولی آباد و تونل کندوان و حدفاصل خوشبختی تا بیلقان در اکثر مقاطع ترافیک سنگین است.
تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد روان در مسیر(شمال به جنوب) است. در محور هراز مسیر(شمال به جنوب) محدوده های سه راهی چلاو ، بایجان ، شاهاندشت ، گزنک و آب اسک، در محور فیروزکوه مسیر(شمال به جنوب) محدوده های دماوند و بومهن، در آزادراه رشت – قزوین محدوده های سراوان و رودبار و ترافیک سنگین در آزادراه پردیس – تهران حدفاصل تونل شماره 4 تا 2 ترافیک سنگین گزارش شده است. 30% سود موثر سالانه به صورت روزشمار | سود آسوده با «داریک» اطلاعات بیشتر تبلیغ
سازمان راهداری همچنین از ترافیک سنگین در محور قدیم بومهن – تهران محدوده جاجرود خبر داده و اعلام کرده محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.
در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده های کمال شهر و مهرشهر و حدفاصل پایانه شهیدکلانتری تا پل کلاک، در آزادراه قم – تهران حدفاصل حرم امام خمینی(ره) تا پل شهیدکاظمی و محور فشم – تهران محدوده شمیران نیز ترافیک سنگین است.

همچنین ببینید

قاچاقچی ۲۱ دستگاه تلفن همراه نقره داغ شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان از محکومیت ۱۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی قاچاقچی تلفن همراه خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *