تکمیل احداث ۱۱ جایگاه سوخت کوچک مقیاس و ۴ مجتمع خودرویی در تهران تا پایان سال

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در مورد عملکرد سال ۱۴۰۲ و برنامه‌های سال ۱۴۰۳ این شرکت توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش ایسنا، سعید بیگی در توضیح عملکرد شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران اظهار کرد: با همکاری شهرداری مناطق ۲۲گانه، جمع آوری و تخریب بیش از ۲۰۰ واحد غیرمجاز تفکیک پسماند و آزادسازی ۲۰ هکتار از این زمین‌ها در محدوده خلازیرمیانی منطقه ۱۹ از اقدامات سال گذشته بود. همچنین شناسایی ۱۲۳ واحد ضایعات فلزات رنگین، شناسایی ۵۲۴ واحد کارواش و صدور ۳۶۰ رأی برای این واحدها، صدور ۳۲۷ رأی براساس بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری و ارسال ۱۹۷ پرونده به شورای اسلامی شهر تهران جهت بررسی و صدور رأی نهایی در سال گذشته انجام شد.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران درباره اقدامات توسعه‌ای این شرکت نیز گفت: افزایش تعداد بازارهای ثابت و مراکز صنفی از ۵ بازار به ۹ بازار، افزایش تعداد بازارهای محلی دوره‌ای از ۳۴ بازار به ۶۳ بازار، مشارکت در ساماندهی دستفروشان و ایجاد ۱۴ بازار جهت هدایت و ساماندهی دستفروشان در ۱۲ محور پرتراکم از جمله خیابان‌های ۱۵ خرداد شهید صابونیان، شهید جوادیان (قلمستان) ایران خودرو و ایجاد و بهره برداری از گذر گردشگری برکت در محدوده شهرداری منطقه ۸ و همچنین افتتاح بازار گل شادمان در منطقه ۲ در کنار احداث ۱۰۰ غرفه در بازار پرندگان غرب، از جمله اقدامات این شرکت برای توسعه بازارهای زیر مجموعه بود که با همکاری شهرداری مناطق ۲۲ گانه انجام شده است.
بر اساس گزارش سایت شهر، وی با اشاره به افتتاح ۴ جایگاه سوخت کوچک مقیاس با حجم سرمایه گذاری ۳۲۵ میلیارد ریال پیرامون مهمترین پروژه‌های سال ۱۴۰۳ این شرکت نیز گفت: تدوین برنامه جامع انتقال صنوف (مناطق ۱۱ و۱۲)، اجرای طرح مکان یابی حوزه‌های جدید استقرار ضایعات فروشان، احداث ۲ بازار ثابت و مرکز صنفی، احداث ۴ مجتمع خودرویی، توسعه و بهسازی ۲ بازار ثابت، ساماندهی غرف انتفاعی بوستان ها و همچنین تکمیل احداث ۱۱ جایگاه سوخت کوچک مقیاس (تک سکو) در دستور کار این شرکت در سال جاری است‌.

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *