تداوم اجرای طرح ساماندهی ضایعات‌فروشان پایتخت

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تداوم ساماندهی ضایعات‌فروشان پایتخت در راستای طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی خبر داد.
به نقل از روابط‌عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، سعید بیگی با اشاره به تاکید شهردار تهران به موضوع رصد آسیب‌های اجتماعی در سطح شهر، گفت: از ابتدای سال جاری، طرح ساماندهی واحد‌های فروش ضایعات با عنوان رصد و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در دست اقدام قرار گرفته است و تاکنون واحد‌های زیادی شناسایی شده که برای تعدادی از آنها نظریه تعطیلی صادر شده است.
وی ادامه داد: با توجه به تاکید شهردار تهران بر جمع آوری تمامی مراکز خریدو فروش ضایعات و همچنین تمرکز بر بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها ومصوبه سال۹۶ هیئت وزیران با اولویت پلمب مراکز دارای رای در دستور کار قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تصریح کرد:ساماندهی واحد‌های ضایعات فروش در این مرحله با پلمب واحد‌های دارای رای و پیگیری آرای واحد‌های شناسایی شده در مرحله قبلی همراه است و قرار است تا واحد‌های جدید به شرکت معرفی شوند و رصد مستمر برای شناسایی واحد‌های جامانده صورت بگیرد. بر اساس این گزارش، مرحله اول طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی از ۱۴ فروردین امسال اجرا شده بود و از ۹ خردادماه نیز، مرحله دوم این طرح آغاز شده است.

همچنین ببینید

جزئیات حریق در بیمارستان شریعتی تهران/بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در بیمارستان شریعتی تهران را تشریح کرد و گفت که این بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *