از پرداخت تسهیلات تا قرار گرفتن در اولویت استخدام برای برگزیدگان مسابقه مهارت‌آموزی

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از در اولویت قرار گرفتن برگزیدگان مسابقات مهارت آموزی برای استخدام در نیروهای مسلح خبرداد.
سردار محمد جواد زاده کمند فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: امسال برای اولین بار اولین دوره مسابقات مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح در ۱۵ رشته و چهار مرحله برگزار شد که مرحله اول به صورت شهرستانی بود و با حضور ۲۱ هزار نفر از سربازان ماهر برگزار شد.
وی افزود: مرحله دوم به صورت استانی برگزار شد که ۹ هزار و ۱۵۵ نفر شرکت کردند و مرحله سوم که به صورت سازمانی برگزار شد هزار و ۵۵۶ نفر شرکت کردند.
زاده کمند گفت: در نهایت تعداد ۱۶۵ نفر کارکنان وظیفه‌ای که در مرحله سازمانی انتخاب شده و رتبه برتر را کسب کرده بودند به مرحله کشوری راه پیدا کردند.
فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح اظهار کرد: در مرحله کشوری از بین شرکت کنندگان در مرحله نهایی ۱۶ نفر موفق به کسب مدال طلا، ۱۶ نفر موفق به کسب مدال نقره و ۱۶ نفر موفق به کسب مدال نقره شدند.
وی در خصوص مشوق‌ها برای برگزیدگان مسابقات گفت: علاوه بر جوایز نقدی به نفرات اول تا سوم، برنامه ریزی شد که برگزیدگان مسابقات در اولویت پرداخت وام اشتغال قرار بگیرند.
وی گفت: افراد برگزیده واجد صلاحیت که علاقه دارند در نیرو‌های مسلح استخدام شوند در اولویت استخدام قرار می‌گیرند.
فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح گفت: امیدواریم توسعه و تقویت مهارت آموزی را در میان کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح را شاهد باشیم و نتیجه همه این کار‌ها این باشد که دوره ها‌ی مهارت آموزی را با بالاترین کیفیت برگزار کنیم.

همچنین ببینید

افتتاح حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه در سطح مناطق ۲۲ گانه طی ۲ سال اخیر

معاون شهردار تهران گفت: از سال گذشته تا امروز در مناطق ۲۲گانه تهران حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *