آماده شدن ۳۶۸ مدرسه در مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان

ایسنا/سیستان و بلوچستان مشاور وزیر آموزش و پرورش و دبیر قرارگاه عدالت تربیتی کشور در چابهار گفت: طرح شهید عجمیان با بازسازی ۳۶۸ آموزشگاه در جنوب سیستان و بلوچستان پایان یافت.
پرنیان شامگاه سه‌شنبه در بازدید از مناطق سیل زده حنوب استان افزود: طرح شهید عجمیان که از ابتدای تعطیلات نوروز در مناطق سیل زده آغاز شده بود با بازسازی ۳۶۸ آموزشگاه در ۷ شهرستان جنوبی استان که در سیل اسفندماه دچار خسارت شده بودند، پایان یافت.
دبیر قرارگاه عدالت تربیتی کشور گفت: با پایان طرح شهید عجمیان در مناطق سیل‌زده ۳۶۸ آموزشگاه در ۷ شهرستان جنوبی سیستان و بلوچستان که در سیل اسفند ماه دچار خسارت شده بودند با مشارکت گروه‌های جهادی بازسازی شده و پس از پایان تعطیلات نوروزی، همزمان با بازگشایی مدارش، آماده پذیرایی از دانش آموزان شدند.
دبیر قرارگاه عدالت تربیتی کشور در ادامه افزود: با دستور و حمایت وزیر آموزش و پرورش، از ابتدای تعطیلات نوروزی کار بازسازی، مرمت، رنگ آمیزی، شاداب سازی مدارس در هفت شهرستان جنوبی استان با بیش از شش هزار نفر جهادگر در ماه مبارک رمضان آغاز شده و پس از گذشت ده روز تلاش شبانه روزی جهادگران، کار آماده سازی مدارس به اتمام رسیده است‌.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *