5 کشته و زخمی در تصادف هولناک سمند با کامیون در جاده تنگستان

حوادث رکنا: تصادف خودرو سواری سمند با کامیون در محور تنگستان ۳ نفر کشته و ۲ نفر به شدت مصدوم شدند.
به گزارش رکنا، احسان ایزدپناه، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اینکه در همه محورهای مواصلاتی استان بوشهر پایگاه‌‌های امداد و نجات جاده‌ای فعالیت شبانه‌روزی دارند اظهار داشت: این پایگاه‌ها به نیروهای مجرب و امکانات لازم امدادرسانی مجهز هستند.
وی از تصادف در محور دشتی به تنگستان خبر داد و گفت: یک دستگاه خودروی سواری سمند با کامیون در اتوبان دشتی به تنگستان به‌شدت با هم تصادف کردند که بلافاصله یک تیم عملیاتی نجات هلال احمر تنگستان به محل حادثه اعزام شد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با بیان اینکه در این حادثه 3 نفر جان خود را از دست دادند خاطرنشان کرد: این افراد پس از انجام عملیات رهاسازی توسط نجاتگران هلال احمر به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
ایزدپناه از مصدوم شدن 2 سرنشین دیگر خودرو سمند خبر داد و ادامه داد: 2 نفر دیگر در این تصادف به شدت مصدوم شدند که توسط عوامل اورژانس 115 به مرکز درمانی بوشهر انتقال داده شد.
وی همچنین با اشاره به اینکه در محور دشتستان در تصادف دو خودرو 4 نفر مصدوم شدند خاطرنشان کرد: با ارسال گزارش به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌احمر دشتستان مبنی بر برخورد رخ به رخ 2 دستگاه سواری 405 در کیلومتر 15 جاده کنارتخته به دالکی در محور مواصلاتی دشتستان ، بلافاصله تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات دریاقلی دشتستان به محل حادثه اعزام شدند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با بیان اینکه این حادثه 4 مصدوم به همراه داشت تصریح کرد: پس از عملیات رهاسازی مصدومین توسط نجاتگران هلال‌احمر و عوامل اورژانس 115 قلعه سفید و کنارتخته به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

همچنین ببینید

پوشش امدادی مراسم رهروان غدیر زنجان توسط ۴۵ تیم هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: ۴۵ تیم عملیاتی هلال احمر در زنجان مراسم ‌رهروان غدیر را پوشش امدادی و بشردوستانه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *