5 مصدوم دراثر برخورد کوئیک با سمند در زنجان

حوادث رکنا: برخورد کوئیک با سمند 5 نفر را راهی بیمارستان کرد.
به گزارش رکنا، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی و بالا رفتن حجم ترافیک در جاده‌های مواصلاتی استان زنجان احتمال تصادف نیز افزایش می‌رود گفت: تصادف کوئیک با سمند ۵ نفر را راهی بیمارستان کرد.
داریوش تقی‌لو با بیان اینکه حادثه تصادف دو خودرو کوئیک و سمند در ۱۳ فروردین ماه ساعت ۱۰:۱۴ دقیقه به وقوع پیوسته است گفت: محل وقوع حادثه کیلومتر 60 اتوبان زنجان_ تبریز در لاین شمالی ثبت شده است.
وی افزود: در پی این تصادف 5 نفر مصدوم شدند که پس از انجام اقدامات درمانی و پیش بیمارستانی توسط تیم اورژانس زنجان نفرات آسیب دیده برای رسیدگی بیشتر به بیمارستان آیت الله موسوی منتقل شدند‌.
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان عنوان کرد: هموطنان توجه داشته باشند در صورت بروز حادثه در جاده‌های مواصلاتی با حفظ خونسردی خود با شماره ۱۱۵ مرکز فوریت‌های پزشکی زنجان در ارتباط باشند.
تقی‌لو ابراز کرد: از جا به جا کردن افراد مصدوم به صورت خودسرانه خودداری شود.
وی گفت: اقدامات پیش‌بیمارستانی برای کمک به مصدومین در محل حادثه با دقت زیاد توسط تیم اعزامی اورژانس به محل حادثه انجام می‌شود.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *