5 عکس از واژگونی هولناک تریلی حامل خودرو در غرب تهران / خودروهای صفر اوراقی شدند

حوادث رکنا: واژگونی تریلی حامل بار خودرو در غرب تهران با تلاش آتش نشانان مهار و خاموش شد.
به گزارش رکنا، ساعت 08:45 صبح امروز حادثه واژگونی تریلی حامل بار خودرو از سوی شهروندان به سامانه 125 اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه 45 را به محل حادثه در بزرگراه شهید لشکری شرق به غرب نرسیده به چهارراه ایرانخودرو اعزام کرد.
سید حبیب سجادی رییس ایستگاه 45 که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهد مشخص شد یک دستگاه تریلی باری حامل 8 دستگاه خودرو سواری به علت نامعلومی از مشاهده شد یک دستگاه تریلی از مسیر اصلی خودرو خارج و واژگون شده بود.
وی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی اولیه و ایجاد ترافیک مصنوعی اقدام به عملیات کف رسانی و جلوگیری از نشت گازوئیل کردند.
وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از انتقال خودروهای سواری و تریلی، محل حادثه را تحویل عوامل راهنمایی و رانندگی داده و پایان ماموریت خود را اعلام کردند

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *