2 پشتیبان گروهک تروریستی دستگیر شدند / آنها ایرانی نیستند

حوادث رکنا: معاون وزیر کشور گفت: ۲ عنصر پشتیبان افراد تروریست که غیر ایرانی هستند توسط دستگاه های امنیتی دستگیر شدند.
به گزارش رکنا، سید مجید میراحمدی درباره آخرین اقدامات در پی حمله تروریستی شب گذشته به چند مقر نظامی در شهرستان چابهار، گفت: با رشادت و آمادگی حافظان امنیت گروهک تروریستی در شهرستان راسک و چابهار به اهداف شوم خودشان نرسیدند و ناکام ماندند.
وی ادامه داد: هدفشان این بود که مقر سپاه راسک را به تصرف دربیاورند و در چابهار نیر مقر سپاه، دریابانی و مقر انتظامی را تصرف کنند که با هوشیاری نیروهای امنیتی ما به هدف خودشان نرسیدند.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: علت طولانی شدن عملیات در جنوب سیستان و بلوچستان این بود که عناصر تروریستی با گروگان گرفتن مردم بیگناه و سپر انسانی قراردادن آنها مشکلاتی را برای عملیات نیروهای امنیتی ایجاد کردند که فرماندهان سپاه و انتظامی با تدبیر کامل تمام گروگان‌ها با سلامت کامل آزاد کردند.
وی بیان کرد: تمام عوامل گروهک تروریستی با رشادت ها و آمادگی های حافظ امنیت به هلاکت رسیدند.
میراحمدی افزود: بر اساس گزارش‌های اولیه فرماندهان و دستگاه‌های اطلاعاتی ما؛ عناصر تروریستی عناصر تروریستی ایرانی نیستند و هویت اینها در حال بررسی است.
وی ادامه داد: 2 عنصر پشتیبان که زمینه حضور افراد تروریست را را برای عملیات تروریستی در چابهار فراهم کرده بودند که اینها نیز غیر ایرانی هستند توسط دستگاه‌های امنیتی دستگیر شدند.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: در بین مجروحان یک مادر و 2کودک نیز توسط گروهک تروریستی مورد هدف قرار گرفتند که حال یک کودک خیلی وخیم بود که با تلاش کادر درمان خطر رفع شده است.
وی بیان کرد: به گفته فرماندهان امنیتی ، 18 نفر از تروریست ها به هلاکت رسیدند که احتمال افزایش آنها به 19 نفر است.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *