۶۰۰۰۰۰ تهرانی ازسفر بازنگشته‌اند

رئیس پلیس ترافیک شهری بیان کرد: یک میلیون مسافر هنوز به شهر‌های خود بازنگشته‌اند که از این تعداد ۶۰۰ هزار نفر تهرانی هستند که هنوز به پایتخت برنگشته‌اند.
رئیس پلیس ترافیک شهری گفت: یک میلیون مسافر هنوز به شهرهای خود بازنگشته‌اند که از این تعداد ۶۰۰ هزار نفر تهرانی هستند که هنوز به پایتخت برنگشته‌اند.
به گزارش تسنیم، سردار محمدباقر سلیمی، رئیس پلیس ترافیک شهری فراجا در شبکه خبر اظهار کرد: متاسفانه در اثر بالغ بر 97 هزار تصادفی که در ایام نوروز ثبت شده است 769 نفر جان خود را از دست داده‌اند.
وی افزود: یعنی به طور میانگین در هر شبانه روز 49 و نیم نفر فوت و هزار و 115 نفر مصدوم و مجروح شده‌اند.
رئیس پلیس ترافیک شهری بیان کرد: یک میلیون مسافر هنوز به شهرهای خود بازنگشته‌اند که از این تعداد 600 هزار نفر تهرانی هستند که هنوز به پایتخت برنگشته‌اند.
سلیمی تصریح کرد: بیشترین انباشت مسافر در شهرهای مازندران، گیلان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و نوار ساحلی جنوب (خوزستان، بوشهر و هرمزگان) است.
وی به مهم‌ترین علل تصادفات به ویژه تصادفات فوتی اشاره کرد و گفت: 44 درصد از علل تصادفات خستگی و خواب آلودگی، 20 درصد عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، 8 درصد سرعت و سبقت غیرمجاز و 6 درصد تغییر مسیر ناگهانی بوده است.
رئیس پلیس ترافیک شهری در پایان گفت: اکثر تصادفات در ساعت 16 تا 20 که نزدیک به ایام افطار است رخ داده است چراکه اغلب افراد در این ساعت عجله بیشتری برای رانندگی دارند که همین عامل موجب تصادف می‌شود.

همچنین ببینید

قتل مسلحانه 2 برادر بخاطر سگ گله / جنایتی که نوروز 1403 رقم خورد + عکس

حوادث رکنا: پرونده وحشتناک ترین جنایت نوروزی در حالی روی میز قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرارگرفت که با صدور کیفر خواست در دادسرای عمومی و انقلاب شهر جدید گلبهار، مشخص شد دو قتل مسلحانه در روستای کوشکان به خاطر کشتن سگ گله رخ داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *