۳ هکتار از تالاب انزلی در آتش سوخت

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به حریق سه هکتاری تالاب انزلی، گفت: حریق بعد از سه ساعت تلاش نیرو‌های امدادی در ساعت ۱۶ امروز مهار شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به حریق سه هکتاری تالاب انزلی، گفت: حریق بعد از سه ساعت تلاش نیرو‌های امدادی در ساعت ۱۶ امروز مهار شد. بخوانید… دستگیری ۴ نفر در رابطه با آتش سوزی تالاب انزلی
به گزارش تسنیم، محمدرضا حق بین، با اشاره به وقوع حریق در تالاب انزلی، اظهار داشت: از حدود ساعت ۱۳ ظهر امروز شاهد وقوع حریق در تالاب انزلی بودیم که نیرو‌های امدادی از همان ساعات اولیه برای مهار حریق وارد عمل شدند.
وی با بیان اینکه حریق ساعت ۱۶ امروز با حضور ۱۰ اکیپ به صورت کامل مهار شد، گفت: برآورد اولیه سطح حریق حدود سه هکتار است و نیرو‌های امدادی برای جلوگیری از پیشروی آتش اقدامات لازم را انجام دادند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه برآورد اولیه نشان می‌دهد که برخی برای تصرف و سوءاستفاده از زمین‌های ملی اقدام به آتش زدن تالاب کرده‌اند، افزود: در این خصوص پیگیری‌های قانونی در حال انجام است و در صورت مسجل شدن ایجاد حریق عمدی در تالاب، اقدامات قانونی و قضایی انجام می‌شود

همچنین ببینید

زنان کجای برنامه‌های انتخاباتی هستند؟

تهران- ایرنا- زنان فعال در عرصه های مختلف اجتماعی- فرهنگی خواستار استفاده از ظرفیت زنان در سطوح مدیریتی کلان جامعه در دولت آینده شدند. آنها می‌گویند زنان به عنوان نیمی از جامعه باید در سطوح مدیریتی کلان هم دیده شوند؛ زیرا بانوان هم دقت نظر و عمل دارند و هم در پذیرفتن مسئولیت‌ها دقیق و پاک دست هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *