مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران جزئیات ریزش آوار در پاکدشت را تشریح کرد.

۲ فوتی و یک مصدوم در حادثه ریزش آوار ساختمان در پاکدشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران جزئیات ریزش آوار در پاکدشت را تشریح کرد.
به گزارش ایلنا، شاهین فتحی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران درباره جزئیات این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۰ امروز جمعه ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ گزارشی مبنی بر ریزش یک ساختمان نیمه کاره و ایجاد آوار در روستای قلعه‌نو شهرستان پاکدشت به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌احمر استان تهران اعلام شد.
وی ادامه داد: با اعلام احتمال وجود ۳ کارگر محبوس در زیر آوار، ۲۲ نیروی عملیاتی در قالب سه تیم تخصصی امداد و نجات در آوار و یک تیم سگ زنده یاب به محل اعزام شدند و با همکاری آتش نشانی و دیگر دستگاه های امدادی و خدماتی، آوار برداری و عملیات جست‌وجو و نجات انجام آغاز شد.
مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران گفت: پیکر ۲ فوتی این حادثه پس از خارج شدن از زیر آوار تحویل عوامل انتظامی شد.
وی ادامه داد: پس از ۵ ساعت تلاش بی وقفه تیم‌های عملیاتی حاضر در صحنه، یکی از کارگران محبوس که بصورت تلفنی از زنده بودن و مصدومیت شدید خود خبر داده بود، با موفقیت از زیر آوار بیرون کشیده شد که با توجه به آسیب دیدگی های شدید تحویل عوامل اورژانس شد.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *