گیر کردن انگشت مرد جوان در قطعه فلزی + تصاویر

حوادث رکنا: آتش نشانان انگشت دست مرد جوان که در یک قطعه فلزی گیر کرده بود را رها سازی کردند.
به گزارش رکنا، طی تماس کادر پزشکی اورژانس بیمارستان ابن سینا مبنی بر گیر کردن انگشت دست یک مرد جوان در یک قطعه فلزی، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 25 به همراه گروه امداد و نجات 3 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 17 عصر روز گذشته خود را به بیمارستان ابن سینا رساندند.
محمدحسن امیدوار فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه، در این خصوص گفت: در بخش اورژانس بیمارستان ابن سینا، یکی از انگشتان دست چپ یک نفر مرد حدودا 38 ساله در یک قطعه فلزی گرفتار شده و تلاش ها برای خارج کردن انگشت وی بی نتیجه مانده بود.
وی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی بی درنگ با استفاده از تجهیزات مخصوص، قسمتی از قطعه فلزی را برش دادند و انگشت مرد جوان را رهاسازی کردند.
این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در پایان، مرد جوان را برای ادامه روند درمانی، تحویل کادر پزشکی بیمارستان دادند.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *