گرچه برای ما سخت است، اما رئیس‌جمهور عاقبت‌به‌خیر شد

محمود سالاری شهادت سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراهش را تسلیت گفت.
معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهادت سید ابراهیم رئیسی (رئیس‌جمهور)، حسین امیرعبداللهیان (وزیر امور خارجه) و هیئت همراهش را در سانحه هوایی آذربایجان شرقی تسلیت گفت. بخوانید… کدام هنرمندان و مدیران پای صندوق رأی آمدند؟ استقلال مشهد از ایران؟
به گزارش ایسنا، محمود سالاری سخنان خود را با ذکرِ بسم الله الرّحمن الرّحیم و انا لله و انا الیه راجعون آغاز کرد و در ادامه گفت: «تسلیت عرض می‌کنم؛ امیدوارم که عاقبت‌به‌خیری را خداوند برای همه ما رقم بزند. مهم‌ترین ویژگی این اتفاق، پس از غم و اندوهی که عارض کرده، عبرت گرفتن برای عاقبت‌به‌خیری است.»
او ادامه داد: «به‌واقع عاقبت‌به‌خیر شدن که در دعا‌ها می‌گوییم «اللّهُمَّ اجْعَلْ عَواقِبَ امُورِنا خَیْراً» همین بود؛ عاقبت‌به‌خیری همین بود، چراکه ایشان دشنه زخم‌زبان‌ها و طعنه‌ها و هر آنچه را که غیراخلاقی بود، به جان خرید و صبوری کرد. مطمئناً این اتفاق از یک سال باقی‌مانده در دوره اول ایشان بیشتر می‌شد و مطمئناً ناجوانمردی‌ها و بی‌انصافی‌ها نیز بیشتر می‌شد، بنابراین به نظرم عاقبت‌به‌خیری این بود که ایشان در شب میلادِ آقا علی ابن موسی‌الرضا (ع) به ملاقاتِ جد بزرگوارشان مشرف شوند. امیدواریم خداوند همه ما را عاقبت‌به‌خیر کند.»
معاون هنری وزارت ارشاد در پایان گفت: «تجربه نشان داده است در کشور ما، کسانی که از مسئولیت کنار می‌روند از طعنه و تخریب مصون نخواهند ماند. بر همین اساس این عاقبت‌به‌خیری برای ایشان مبارک است، هرچند که برای ما سخت و جان‌گداز است.»

همچنین ببینید

آمادگی منابع طبیعی برای همکاری با شهرداری تهران به منظور مدیریت سیلاب

معاون آبخیزداری، مراتع و امور بیابان سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری ضمن اشاره به حوزه‌های آبریز تهران گفت: امیدواریم بتوانیم در قالب یک کار مشترک برای مدیریت سیلاب تهران عمل کنیم و اقدامات آبخیزداری انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *