کیف قاپی 3 دزد جسور در یافت آباد تهران / پلیس وارد عمل شد

حوادث رکنا: باند سارقین که اقدام به دزدی کیف های مردم می کردند دستگیر شدند.
به گزارش رکنا، سرهنگ  محمدرضا موسوی سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران در تشریح این خبر بیان داشت: 15 فروردین ماه امسال، ماموران گشت کلانتری 151 یافت آباد در حال گشت زنی در شهرک صاحب الزمان (عج) تهران بودند که متوجه یک فقره کیف قاپی توسط 3 سارق از یک عابر پیاده شدند که بلافاصله ماموران به متهمان فرمان ایست دادند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: سارقان بدون توجه به دستورات پلیسی متواری شدند که بر این اساس تعقیب و گریز برای دستگیری آنها آغاز و با ایجاد طرح مهار، در یک عملیات منسجم و پلیسی هر 3 موتورسوار متوقف و دستگیر شدند.
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: در بازرسی از سارقان، از هر کدام یک قبضه سلاح سرد کشف شد و متهمان پس از دستگیری به کلانتری منتقل شدند که در تحقیقات اولیه به جرم خود مبنی بر کیف قاپی اعتراف کرده و به چندین فقره سرقت مشابه نیز اقرار کردند.
سرهنگ موسوی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان با رعایت توصیه های پلیسی از تردد در محل های تاریک و خلوت که فرصت مناسبی برای کیف قاپی و سرقت بوده، خودداری نمایند و در صورت مشاهده هرگونه سرقت و مزاحمت سریعا با سامانه 110 تماس بگیرند.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *