کودک ۷ساله بوشهری در رودخانه روستای قارلق غرق شد

در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل هماهنگی عملیات ۱۱۲ مبنی بر گم شدن کودک ۷ ساله بوشهری در رودخانه روستای قارلق، بلافاصله تیم‌های امداد و نجات واکنش سریع، کوهستان و جستجوی آنست (سگ‌های زنده یاب) به محل حادثه اعزام شدند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: کودک ۷ساله بوشهری در رودخانه روستای قارلق غرق شد.
به گزارش مهر، ابراهیم سارمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل هماهنگی عملیات ۱۱۲ مبنی بر گم شدن کودک ۷ ساله بوشهری در رودخانه روستای قارلق، بلافاصله تیم‌های امداد و نجات واکنش سریع، کوهستان و جستجوی آنست (سگ‌های زنده یاب) به محل حادثه اعزام شدند.
وی در ادامه افزود: پس از ۲ ساعت جستجو و تلاش تیم‌های جستجو و نجات هلال احمر متأسفانه جسد غریق در اطراف منطقه حصارگرمخان پیدا و از آب بیرون کشیده شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر بیان کرد: این خانواده بوشهری در مسیر خود از خراسان شمالی عبور می‌کردند و به دلیل نداشتن شناخت کافی از منطقه دچار حادثه شدند.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *