کمترین تخلفات انتخاباتی در استان تهران/ مدارس تهران فردا تعطیل نیست

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: کمترین تخلفات را در استان تهران داشتیم و شاهد انتخاباتی سالم بودیم البته مردم با گزارشات خود ما را در این امر کمک کردند.

سیدعباس جوهری رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: شهروندان استان تهران تا ساعت پایان رای گیری و همچنین یک روز بعد از رای گیری تخلفات انتخاباتی را می‌توانند از طریق تماس با تلفن ۴۵۵۰۰ با کارشناسان ستاد پیگیری شکایات انتخاباتی خود را به هیات بازرسی استان اعلام کنند.
وی با اشاره به اینکه مهلت اخذ رای در حوزه انتخابیه تهران، ری، پردیس و اسلامشهر تا ساعت ۲۲ تمدید شد، اظهار کرد: با اعلام فرماندار، در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک رای گیری به پایان رسیده است.
جوهری ادامه داد: در شهرستان‌های نامبرده شعبی که هنوز در آن رای دهندگان حاضر هستند، پس از اخذ گیری از آنها درب شعبات بسته خواهد شد.
رئیس ستاد انتخابات استان تهران تاکید کرد: باتوجه به الکترونیکی شدن اخد آرا و با منتفی شدن مرحله شمارش، مدارس استان فردا تعطیل نخواهد شد.
منبع: ایرنا

همچنین ببینید

رانش زمین در «پاپوآ گینه نو»؛ بیش از ۶۷۰ نفر کشته شدند + فیلم

رکنا: بر اساس برآوردهای جدید مقامات محلی، بیش از ۶۷۰ نفر بر اثر رانش زمین در شمال پاپوآ گینه نو که روز جمعه رخ داد، جان خود را از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *