کشف ۵ میلیارد تومان غذای حیوانات قاچاق در تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۱۹ تُن غذای حیوانات قاچاق در ساختمانی در جنوب شهر تهران به ارزش ۵۰ میلیارد ریال خبر داد.به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گزارشی در خصوص دپو و نگهداری غذای حیوانات در ساختمانی در جنوب تهران دریافت کردند.
وی افزود: تحقیقات اولیه حاکی از این بود که مالک ساختمان مقداری غذای حیوانات قاچاق تهیه و در این ساختمان پنهان کرده که نتیجه تحقیقات انجام‌شده به مرجع قضایی منعکس شد.
این مقام انتظامی گفت: تیمی از ماموران امنیت اقتصادی تهران در اجرای دستور قضایی به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند ضمن دستگیری مالک ساختمان، در بازرسی از این ساختمان ۱۹ هزار و ۵ کیلوگرم غذای حیوانات قاچاق فاقد بارنامه و مدارک و مجوزهای قانونی و گمرکی کشف کنند که کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف‌شده را ۵۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
براساس گزارش خبرگزاری پلیس، افشاری در پایان تصریح کرد: مالک ساختمان با تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شده است.

همچنین ببینید

سرقت میلیونی دختر جوان از مادرش بخاطر بی محبتی / شاه دزد دختر فراری را غافلگیر کرد

حوادث رکنا: وقتی مادرم به هوش آمد و آن پسر را در خانه دید، به شدت عصبانی شد. او مرا کتک زد و جوانی را که به او علاقه مند بودم نیز از خانه بیرون انداخت . به همین خاطر رفتارهای مادرم نسبت به من تغییر کرد تا زمانی که آن ماجرای عجیب سرقت رخ داد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *