کشف ۳۸۰۰ قطعه مخابراتی قاچاق در شمال تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۳ هزار قلم انواع تجهیزات مخابراتی قاچاق در شمال تهران خبرداد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی چهار دستگاه خودروی شوتی حامل اجناس قاچاق در محدوده کاشانک شدند. رسیدگی به این پرونده درپی انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه در دستورکار ماموران این پلیس قرار گرفت و در جریان آن محرز شد که چندین دستگاه خودروی شوتی حامل کالای قاچاق از استان‌های غربی کشور در این محدوده توقف کرده و آماده تخلیه بار قاچاق هستند.
وی با بیان اینکه ماموران در محل حاضر و خودروهای مذکور متوقف شدند، گفت: ماموران در بررسی اولیه متوجه شدند که متهمان اقدام به پوشاندن و اختفاء کالاها کرده و به ظاهر اقدام به حمل مقادیری کالا از شهرستان‌های غربی به مقصد تهران کرده‌اند، اما در جریان بازرسی بیشتر کالاهای قاچاق کشف شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ تصریح کرد: کالاهای کشف شده شامل سه هزار ۸۱۳ دستگاه تجهیزات مخابراتی قاچاق بوده که با این اقدام پلیس همگی توقیف و به همراه متهمان به مرجع قضائی ارجاع شد. کارشناسان نیز ارزش ریالی اقلام کشف شده را بیش از ۴۰ میلیارد ریال اعلام کردند.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *