کشف کارگاه اموال مسروقه در اهواز

به دنبال وقوع یک فقره سرقت لوازم و تجهیزات کارگاه به ارزش یکصد میلیارد ریال در شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.رییس پلیس آگاهی خوزستان از دستگیری سارقان یک کارگاه و کشف اموال سرقتی به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد.
به گزارش فارس وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیروس دریکوند در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: به دنبال وقوع یک فقره سرقت لوازم و تجهیزات کارگاه به ارزش یکصد میلیارد ریال در شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پایگاه شرق پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی از محل سرقت و کار اطلاعاتی در این ارتباط اعضای باند چهار نفره سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی، طی عملیات‌های منسجم و غافلگیرانه آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه‌ متهمان اموال سرقتی از قبیل ۲ باب کانتینر و کانکس، مقدار زیادی کابل برق، ۲ دستگاه کولر گازی، تعداد زیادی شیرآلات ساختمانی و .. به ارزش تقریبی یکصد میلیارد ریال کشف شد.
سرهنگ دریکوند با اشاره به اعتراف متهمان به بزه ارتکابی خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شدند.

همچنین ببینید

تعهدی برای استخدام پرسنل کودکستان‌ها نداریم/نحوه دریافت مجوز تاسیس کودکستان توسط ادارات

رئیس سازمان تعلیم و تربیت کودک با بیان اینکه در راستای تسهیل اجرای ماده ۲۲ قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، راه‌اندازی خدمات کودکستانی در سازمان‌ها و ادارات محقق می‌شود گفت: سازمان هیچ تعهد استخدامی با کادر کودکستان‌ها اعم از موسس و مربی ندارد و بیمه مربیان براساس فرمول شهریه با در نظر گرفتن قوانین وزارت کار لحاظ می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *