کشف دو انبار بوتاکس و مکمل‌های قاچاق و تقلبی

با شناسایی و بازرسی از انبار‌های مذکور مقادیری داروی غیر مجاز شامل ژل تزریقی، انواع ویال، بوتاکس، انواع سرم و تعداد ۲۲۰ قوطی مکمل ورزشی قاچاق و غیر مجاز کشف شد.
کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک، موفق به کشف دو انبار داروهای بوتاکس و مکمل ورزشی قاچاق و تقلبی شدند.
به گزارش مهر، علی یادگاری سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور با اولویت پایش انبارها و محل‌های دپوی کالا، کارشناسان معاونت غذا و دارو به همراه مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در تحقیقی از دپوی مقادیری داروی و مکمل‌های غیر مجاز از دو انبار در اراک مطلع شدند.
وی افزود: با شناسایی و بازرسی از انبارهای مذکور مقادیری داروی غیر مجاز شامل ژل تزریقی، انواع ویال، بوتاکس، انواع سرم و تعداد ۲۲۰ قوطی مکمل ورزشی قاچاق و غیر مجاز کشف شد.
یادگاری با بیان اینکه ارزش داروهای مکشوفه در ارزیابی کارشناسان مربوطه ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، از ارجاع پرونده جهت طی مراحل قضائی به مراجع ذی ربط خبر داد.

همچنین ببینید

زن متقاضی طلاق: وضع مالی خوبی داشتم، همدم می‌خواستم!

یک زن متقاضی طلاق در شورای حل اختلاف گفت: من در زندگی چیزی کم نداشتم فقط به دنبال همدم بودم ولی بعدها فهمیدم که همسرم به خاطر پول با من ازدواج کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *