رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۷۰۰ دستگاه کارت خوان قاچاق به ارزش بیش از ۱ میلیارد تومان خبر داد.

کشف بیش از ۷۰۰ دستگاه کارت‌خوان قاچاق در غرب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۷۰۰ دستگاه کارت خوان قاچاق به ارزش بیش از ۱ میلیارد تومان خبر داد.
سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت  به کشف ۱ میلیارد تومانی دستگاه کارت خوان قاچاق اشاره کرد و اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل فروش کارت خوان (پوز) قاچاق در محدوده غرب تهران شدند.
وی گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید مقادیری کارت خوان (پوز) قاچاق در دفتری در میدان دهکده المپیک درحال فروش است که ماموران پلیس در بازرسی مشاهده کردند که محل یک ساختمان مسکونی بوده و مقادیری کارت خوان (پوز) قاچاق در محل دپو و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.
این مقام انتظامی افزود: کالا‌ها شامل تعداد ۷۲۳ دستگاه کارت خوان (پوز) به مارک‌های pax و newland محصول کشور چین بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.
این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱ میلیارد تومان اعلام کرده اند از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.
منبع: فارس

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *