کشف بیش از یک تن تریاک و شیشه در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان

فرمانده مرزبانی فراجا از کشف بیش از یک تن مواد مخدر از سوی مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.به گزارش ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر، گفت:‌ مرزبانان هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از آن سوی مرزها وارد کشور کنند.
وی ادامه داد:‌ ماموران مرزبانی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که درحال انتقال محموله موادمخدر به داخل کشور بودند، مشاهده کردند.
گودرزی تصریح کرد: قاچاقچیان موادمخدر با مشاهده مأموران، اقدام به تیراندازی به سمت مرزبانان کردند که مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله به مثل کرده که به علت حجم زیاد آتش مربانان، قاچاقچیان تاب مقابله نداشته و عرصه را بر خود تنگ دیده و با رهاکردن محموله موادمخدر از محل متواری شدند.
فرمانده مرزبانی فراجا افزود: مرزبانان در این عملیات مقدار یک تن و ۸۳ کیلوگرم موادمخدر شامل یک تن و ۶۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و ۲۳ کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه را کشف کردند.

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *