کشف آشپزخانه تولید شیشه به‌همراه ۵۵ کیلو مواد مخدر در ماکو

مقدار چهار کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه و ۵۱ کیلوگرم هروئین به همراه مواد پیش‌ساز شیشه، از آشپزخانه تولید مواد مخدر از نوع شیشه از یک باغ ویلا کشف شد.
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی از کشف آشپزخانه تولید مواد مخدر از نوع شیشه به همراه ۵۵ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر در ماکو خبر داد.
ناصر عتباتی با اعلام این خبر بیان کرد: برابر گزارش پلیس مواد مخدر استان مبنی‌بر وجود آشپزخانه تولید شیشه در یکی از روستاهای حوزه قضایی ماکو، با دستور قضایی و هماهنگی‌های صورت‌گرفته و در یک عملیات مشترک قضایی با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به روستای مذکور عزیمت و پس از بررسی‌های به عمل آمده، مقدار چهار کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه و ۵۱ کیلوگرم هروئین به همراه مواد پیش‌ساز شیشه، از آشپزخانه تولید مواد مخدر از نوع شیشه از یک باغ ویلا کشف شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری آذربایجان‌غربی، عتباتی افزود: سه نفر نیز در این زمینه دستگیر شده‌اند و تحت قرار بازپرس رسیدگی‌کننده قرار گرفتند.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *