کاهش ۴۰درصدی سرقت ها در ایام نوروز / در ایذه رخ داد

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان ایذه از کاهش ۴۰ درصدی سرقت ها نسبت به سال قبل خبر داد.
به گزارش رکنا، سرهنگ ستاد رمضان گورویی با اعلام اینکه انواع  سرقت در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۰ درصد کاهش یافت بیان داشت: از ۲۶ اسفند ۴۰۲ تا ۱۴ فروردین ۴۰۳ با اجرای طرح های ویژه نوروز،سرقت ها دراین ایام نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش محسوسی را نشان می دهد ودرهمین مدت ۱۲ نفر از سارقان حرفه ای دستگیر و بیش از ۴۵ فقره انواع سرقت از آنان کشف گردید.
سرهنگ گورویی در ادامه افزودند :شهرستان ایذه در ایام نوروز امسال با حجم بسیار زیادی ازمسافران نوروزی درسطح حوزه مواجه گردید که تا پایان تعطیلات حتی یک مورد شکایت سرقت  از این عزیزان در سامانه ۱۱۰ ویا مراجعات حضوری ثبت نگردید که این نشان دهنده فرهنگ غنی و مهمان نوازی شهروندان ایذه ایست که ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب های گردشگری جنوب کشور در سال های پیش رو را داراست.
ایشان ضمن تقدیر از قانون مندی مردم و همکاری ترافیکی و انتظامی آنان با پلیس خاطر نشان کرد : اگر همکاری وهمراهی مردم نبود پلیس هرگز نمی توانست این امنیت را در شهرستان ایجاد وحفظ نماید ودرک مردم از اثرگذاریشان در امنیت ثمرات مطلوبی درسطح همکاری آنها داشته است.
علی رنجکش

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *