کارگاه تولید سوسیس و کالباس غیر مجاز در ماهشهر پلمب شد

رکنا:رئیس اداره دامپزشکی بندر ماهشهر از شناسایی و پلمب یک کارگاه تولید غیرمجاز سوسیس و کالباس در یک منزل مسکونی خبر داد.
به گزارش رکنا از خوزستان، روح‌الله قنواتی اظهار کرد: در بازرسی‌های کارشناسان بهداشتی دامپزشکی شهرستان ماهشهر، یک کارگاه غیرمجاز تولید سوسیس و کالباس کشف و با دستور مقام قضایی و همکاری پلیس اماکن پلمب شد.
وی افزود: فرد خاطی در یک واحد مسکونی نسبت به راه‌اندازی کارگاه غیر بهداشتی تولید سوسیس و کالباس فاقد مجوز‌های بهداشتی از مراجع ذیصلاح اقدام می‌کرد که ضمن تشکیل پرونده توسط واحد حقوقی دامپزشکی بندر ماهشهر برای فرد خاطی، اقلام غیر بهداشتی ضبط و با دستور مقام قضایی توسط کارشناسان این اداره معدوم شد.
قنواتی با بیان اینکه جامعه دامپزشکی در مسائل بهداشتی و تامین امنیت غذایی مسامحه نمی‌کند، گفت: کارشناسان بهداشتی دامپزشکی بندر ماهشهر ضمن بازدید و نظارت بهداشتی بر فعالیت مراکز مورد نظر در صورت مواجهه با موارد و تخلفات بهداشتی، با هماهنگی و اخذ دستور از مراجع قضایی نسبت به برخورد قانونی با متخلفان و حذف واحد‌های آلوده اقدام فوری انجام می‌کنند.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *