چمران: افرادی که درختان را قطع می‌کنند علاوه بر پرداخت جرایم نقدی، روانه زندان می شوند

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت حفظ و حراست از درختان گفت: افرادی که اقدام به قطع و یا خشک کردن درختان می‌کنند علاوه بر جرایم نقدی می‌توانند روانه زندان هم بشوند.
تسنیم: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت حفظ و حراست از درختان گفت: افرادی که اقدام به قطع و یا خشک کردن درختان می‌کنند علاوه بر جرایم نقدی می‌توانند روانه زندان هم بشوند.
مهدی چمران در آیین افتتاحیه و بهره‌برداری بوستان شهدای خدمت و ۲۱۰ پروژه شهرداری منطقه ۱۰ که صبح امروز با حضور قیومی فرماندار تهران، سیداحمد علوی عضو شورای شهر تهران مجید باقری معاون شهردار تهران و مهدی اخ الصنایع شهردار منطقه ۱۰ برگزار شد، با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری بوستان شهدای خدمت گفت: براساس مصوبه شورای شهر تهران افرادی که اقدام به قطع یا خشکاندن درختان می‌کنند باید جرایمی را پرداخت کنند و احداث بوستان‌های جدید از محل اخذ جرایم قطع و خشکاندن درختان است. با این دستگاه هزینه فیزیوتراپی نده! دستگاه فیزیوتراپی خانگی ارزان با اثرگذاری بالا(تخفیف ویژه) خرید و مشاوره تبلیغ
وی تصریح کرد: مدیریت شهری و شورای انقلاب فرهنگی تاکید ویژه‌ای بر حفظ و حراست درختان دارد و علاوه بر پرداخت جرایم نقدی این افراد می‌توانند روانه زندان شوند.
رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: در شورای چهارم مصوبه‌ای را داشتیم که از محل اخذ جرایم درختان به واسطه قطع و یا خشکاندن درختان؛ باغ‌های خصوصی و یا املاک شخصی تملک و تبدیل به بوستان عمومی شوند و بوستان شهدای خدمت یکی از این نمونه‌ها محسوب می‌شود.
چمران افزود: امیدواریم با برنامه ریزی سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران باغ‌های خصوصی یا املاک تملک و تبدیل به بوستان‌های عمومی شوند تا مردم بتوانند از آن‌ها استفاده کنند و بتوانیم سرانه فضای سبز را در مناطق کم برخوردار به میزان مناسب افزایش دهیم.
وی تصریح کرد: یکی از ابرپروژه‌های این دوره از مدیریت شهری ادامه و امتداد بزرگراه یادگار امام است که از سال ۸۲ ما به دنبال امتداد و ادامه این بزرگراه بودیم.
رئیس شورای شهر تهران بزرگراه یادگار امام را یکی از پروژه‌های کم‌نظیر عنوان کرد و گفت: انشاالله با تکمیل این پروژه علاوه بر شهروندان و ساکنان منطقه ۱۰ سایر شهروندان تهرانی نیز از این پروژه بهره خواهند برد.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *