پیکر فرد غرق شده در نازلوچای ارومیه پیدا شد

رکنا: پیکر فردی که ۱۷ روز پیش در رودخانه نازلوچای ارومیه غرق شده با تلاش نیروهای امدادی کشف و به خانواده‌اش تحویل داده شد.
به گزارش خبرگزاری رکنا، رودخانه نازلوچای ارومیه در محدوده روستای تپیک در هفتم اردیبهشت شاهد غرق شدن دو جوان ارومیه‌ای بود که به قصد عبور از این رودخانه وارد آب شده بودند.
نیروهای امدادی و انتظامی از همان ساعات ابتدایی کار جست‌وجوی غرق شدگان را آغاز و پیکر یکی از آن‌ها را در ساعات اولیه پس از غرق شدن پیدا کردند، اما جست‌وجوها برای یافتن پیکر دوم بی‌نتیجه بود که بالاخره امروز _یکشنبه بیست‌وسوم اردیبهشت_ خبر کشف پیکر دوم در پایین دست رودخانه نازلوچای نیز اعلام شد.
غلامحسین عماری فرماندار ارومیه در این راستا و در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در هفدهمین روز پس از حادثه غرق شدن دو نفر از همشهریان در رودخانه نازلوچای، پیکر نفر دوم بعد از تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای مردمی و اکیپ‌های هلال احمر، آتش‌نشانی، امور آب و نیروهای انتظامی و پیگیری‌های مدیریت بحران فرمانداری پیدا شد.

همچنین ببینید

رانش زمین در «پاپوآ گینه نو»؛ بیش از ۶۷۰ نفر کشته شدند + فیلم

رکنا: بر اساس برآوردهای جدید مقامات محلی، بیش از ۶۷۰ نفر بر اثر رانش زمین در شمال پاپوآ گینه نو که روز جمعه رخ داد، جان خود را از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *