پیام مخاطب/ شهردار‌ی منطقه 19 با جاده روستایی چه کار دارد؟

مأموران شهرداری ناحیه 4 منطقه 19 تهران صبح دیروز (‌پنج شنبه 20 اردیبهشت 1403) تراشه‌های آسفالت جاده بین روستایی جهان آباد پایین در بخش کهریزک را جمع آوری و در عمل تخریب کردند.
عصر ایران- متن زیر را یکی از مخاطبان درباره شهرداری منطقه 19 تهران به عصر ایران فرستاده است:
به اطلاع‌تان می رسانم: مأموران شهرداری ناحیه 4 منطقه 19 تهران صبح دیروز (‌پنج شنبه 20 اردیبهشت 1403) تراشه‌های آسفالت جادۀ بین روستایی جهان آباد پایین در بخش کهریزک را جمع آوری و در عمل تخریب کردند.   این در حالی است که این جاده قدمت 100 ساله دارد و به عنوان یگانه راه ارتباطی روستاهای جهان‌آباد و سلمان‌آباد و تبایین روزانه مورد استفادۀ روستاییان و کشاوران و باغ‌داران است برای رفت و آمد و جا‌به‌جایی ادوات و محصولات و نیز دست‌رسی به راه‌های دیگر.   جهان‌آباد پایین در محدودۀ استحفاظی بخش‌داری کهریزک قرار دارد و نمی‌دانم چرا مأموران شهرداری منطقه 19 لودر آوردند و جاده‌ای را که مردم محل با مجوز بخش‌داری و پول خودشان می‌خواستند ایجاد کنند تخریب کردند؟   از شهردار منطقه 19 و شخص آقای شهردار تهران می‌خواهیم به این موضوع ورود و دستور لازم را صادر کنند.
*عصر ایران آمادۀ انعکاس توضیح نهاد مربوطه است. انعکاس پیام‌های مخاطبان الزاما به معنی تأیید تمام محتوا یا حاصل مشاهدات خبرنگار خودمان نیست. به احترام کاربران و به قصد توجه دادن مدیران و کار به دستان در دستگاه های مختلف به انتظارات و شکایات و انتقادات مردم است.

همچنین ببینید

گوگل قابلیت‌های جدیدی برای مقابله با سرقت گوشی‌ های اندرویدی معرفی کرد

براساس اعلام گوگل، اگرچه قابلیت‌های امنیتی جدید با اندروید 15 اواخر 2024 عرضه می‌شوند، اما در آینده کاربرانی که نسخه‌های قدیمی‌تر اندروید را دارند، با آپدیت‌های جدید سرویس‌ گوگل پلی می‌توانند به این قابلیت‌ها دسترسی پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *