پیام تبریک معاون وزیر کشور به رئیس جمهور منتخب

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور به رئیس جمهور منتخب مردم تبریک گفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، هاشم کارگر معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور به رئیس جمهور منتخب مردم تبریک گفت و کارکنان سازمان ثبت احوال کشور قدردانی کرد.
متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
گذشته پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آکنده از لحظات درخشان و گردنه‌های دشوار تاریخی است که همواره به فضل الهی و با راهبری مدبرانه امامین انقلاب (اعلی الله مقامهما) و به لطف حضور ملتی بصیر و بیداردل با توفیق سپری گشته و روز به روز بر استحکام و شکوفایی به نظام مردمی افزوده است.
این سرنوشت همیشگی که در آیه شریفه «یا ایها الذین آمنوا ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم» به نیکی وعده داده شده است، یک بار دیگر و در یوم الله پانزدهم تیرماه ظهور و بروز پیدا کرد و خروش پرشور مردم همیشه در صحنه اندوه از دست رفتن شهید جمهور حضرت آیت الله دکتر رئیسی را به شیرینی انتخابی تازه در امتداد مسیر خدمت پیوند زد.
ضمن اظهار سپاس و قدردانی از حماسه آفرینان این جوشش مردمی سپاس و قدردانی از زحمات و تلاش‌های ارزشمند تمامی کارکنان ثبت احوال کشور که نقش مهم و حساسی در برگزاری این انتخابات داشته‌اند، با پاسداشت ایام معنوی محرم الحرام و استعانت از درگاه اباعبدالله الحسین (ع) جهت سرافرازی و توفیق تمامی کارگزاران نظام مقدس اسلامی، بدینوسیله حسن انتخاب جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان به عنوان چهاردهمین رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران را تبریک عرض نموده، توفیق و عزت روزافزون ایشان و نیز اعتلا و شکوفایی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه‌ها تحت رهبری داهیانه حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.
هاشم کارگر
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال

همچنین ببینید

پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران توسط شهرداری تهران

در اقدامی ناگهانی، شهرداری تهران، ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران را پلمب کرد. این اقدام با واکنش‌های گسترده‌ای از سوی جامعه‌شناسان و فعالان علوم اجتماعی روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *