پلیس قزوین ناجی دختر جوان؛ دلیل خودکشی چه بود؟

پس از نجات جان این دختر جوان توسط مأموران پلیس، بلافاصله موضوع با مقام قضائی در میان گذاشته شد و دختر جوان در گفتگو با روانشناسان، انگیزه خود را از این اقدام سوءاستفاده فردی کلاهبردار از عکس‌های شخصی وی در فضای مجازی و درخواست مبالغ هنگفت اعلام کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از نجات جان یک دختر ۱۹ ساله در حال خودکشی توسط مأموران انتظامی این شهرستان خبر داد. بخوانید… قتل هولناک مرد جوان در جنوب تهران مردی به خاطر «رب گوجه» همسرش را کشت! بازداشت مرد پلیس‌نما در مرکز تهران حادثه‌ای مرگبار برای تانکر گازوئیل در تهران
به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، سرهنگ بیژن خدایی اظهار کرد: ساعت ۱۸:۳۵ دقیقه روز ۱۵ فروردین، در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر حضور دختری جوان بر روی پل عابر پیاده آزادراه قزوین- زنجان، بلافاصله مأموران با اعلام فوریت موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: مأموران با حضور در محل مشاهده کردند دختر جوان از دکل پل بالا رفته و به‌صورت مخاطره‌آمیز به سمت اتوبان نشسته که بلافاصله افسر گشت انتظامی با خونسردی و اقدامات روان‌شناسی به این دختر جوان نزدیک شده و با جلب اعتماد وی، در اقدامی شجاعانه و حالتی نامتعادل اقدام به گرفتن دختر جوان کرده و به همراه عوامل امدادی او را از منطقه خطر دور کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین بیان کرد: پس از نجات جان این دختر جوان توسط مأموران پلیس، بلافاصله موضوع با مقام قضائی در میان گذاشته شد و دختر جوان در گفتگو با روانشناسان، انگیزه خود را از این اقدام سوءاستفاده فردی کلاهبردار از عکس‌های شخصی وی در فضای مجازی و درخواست مبالغ هنگفت اعلام کرد.
خدایی در پایان ضمن توصیه به شهروندان مبنی بر عدم انتشار تصاویر شخصی در فضای مجازی خاطرنشان کرد: سوءاستفاده از فیلم و عکس‌های خصوصی در شبکه‌های اجتماعی یکی از شایع‌ترین جرائم حوزه فضای مجازی است، بنابراین هرگونه مزاحمت و انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی افراد در فضای مجازی برابر قانون جرائم رایانه‌ای، جرم محسوب شده و قانون‌گذار برای آن مجازات تعیین کرده است.

همچنین ببینید

خودکشی دختر 16 ساله بعد از میهمانی در خانه شیطان / بی عفت شده بودم + نظر کارشناسی

حوادث رکنا: دختر نوجوان که درجریان فریب پسر شیطان صفت مورد بی عفتیی قرار گرفته بود دست به خودکشی زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *