پلمپ چهار واحد آلاینده غیرمجاز در قرچک

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قرچک در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده فعالیت واحد‌های آلاینده با اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قرچک با شماره ۳۶۱۲۸۲۲۳ تماس حاصل و موضوع را اطلاع دهند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قرچک از پلمب چهار واحد آسیاب و پلاستیک شویی آلاینده غیرمجاز توسط کارشناسان این اداره خبرداد .
به گزارش برنا، رضا شایسته با اعلام این خبر گفت: کارشناسان این اداره در پی گشت و پایش صورت گرفته از حوزه استحفاظی این شهرستان و شناسایی واحدهای غیر مجاز و آلاینده، چهار واحد آسیاب و پلاستیک شویی آلاینده را به دلیل عدم توجه به اخطاریه های محیط زیستی و استمرار آلودگی و نارضایتی شهروندان تعطیل و پلمب کردند.
وی تاکید کرد: جلوگیری از ادامه فعالیت واحد های غیر مجاز و یا آلاینده و برخورد قانونی با این واحدها همواره دردستور کار این اداره قرار دارد..
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قرچک در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده فعالیت واحد های آلاینده با اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قرچک با شماره ۳۶۱۲۸۲۲۳ تماس حاصل و موضوع را اطلاع دهند.

همچنین ببینید

پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران توسط شهرداری تهران

در اقدامی ناگهانی، شهرداری تهران، ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران را پلمب کرد. این اقدام با واکنش‌های گسترده‌ای از سوی جامعه‌شناسان و فعالان علوم اجتماعی روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *