مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با مشخص شدن دو محل بازارچه برای استقرار دستفروشان در محدوه چهارراه و خیابان ولی‌عصر(عج) گفت: تا قبل از سال جدید پرونده دستفروشان در دو منطقه ۶ و ۱۱ بسته می‌شود.

پرونده دستفروشان در مناطق ۶ و ۱۱ بسته می‌شود

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با مشخص شدن دو محل بازارچه برای استقرار دستفروشان در محدوه چهارراه و خیابان ولی‌عصر(عج) گفت: تا قبل از سال جدید پرونده دستفروشان در دو منطقه ۶ و ۱۱ بسته می‌شود.سعید بیگی؛ مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به ساماندهی دستفروشان در چهارراه  و خیابان ولی‌عصر(عج) اظهار کرد: محل جدیدی با هدف ساماندهی دستفروشان در چهارراه ولی‌عصر(عج) در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: محلی که پیش‌تر نخاله‌های ساختمانی در آن دپو شده بود و فاصله 100 متری با چهارراه ولی‌عصر(عج) دارد برای محل استقرار دستفروشان در پارک دانشجو و تئاتر شهر پیش‌بینی شده است.
بیگی تصریح کرد: محل دیگری نیز  در خیابان ولی‌عصر(عج) برای ساماندهی دستفروشانی که در محدوده خیابان زرتشت در نظر گرفته شده است و با تامین دو محل جدید پرونده  دستفروشان در دو منطقه 6 و 11 بسته می‌شود.
ساماندهی دستفروشان در بلوار تهرانسر پس از 40 سال
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: دستفروشان برای استقرار دو بازارچه اشاره شده براساس ضوابط و مقررات صاحب غرفه خواهند شد و تا قبل از سال 1403 این ساماندهی انجام می‌شود.
انتهای پپیام/

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *