پرخطرترین جاده‌های نوروز کجا بوده‌اند؟

در طرح نوروزی سال ۱۴۰۱ نیز،۱۲۴ در سیستان و بلوچستان، ۹۴نفر در فارس، ۹۲نفر در کرمان و ۷۹ نفر نیز در خراسان رضوی نفر جان خود را از دست دادند. همچنین در سال ۱۴۰۰ نیز، استان‌های فارس، کرمان و سیستان و بلوچستان به ترتیب ۹۹،۹۵ و ۸۶ کشته را در تصادفات نوروزی به خود اختصاص داده‌اند.
بر اساس آمار‌های پزشکی قانونی در طرح نوروزی سال ۱۴۰۲، تعداد ۱۲۸ نفر در سیستان و بلوچستان، ۱۱۱نفر در فارس، ۸۹ نفر در استان کرمان و ۷۸ نفر در تصادفات رخ داده در تهران، جان خود را از دست داده‌اند. بخوانید… تصادفات مرگبار تعطیلات نوروز؛ مرگ‌بارترین استان‌ها مشخص شدند آمار‌های تکان‌دهنده از قربانیان حوادث رانندگی نوروز؛ نوروز ۱۴۰۳ رکورد مرگباری را می‌شکند؟ مرگ‌بارترین استان‌ها در نوروز کدام است؟ سرقت از موتورلانس و آمبولانس اورژانس در ۲ نقطه از تهران
به گزارش ایسنا، در طرح نوروزی سال ۱۴۰۱ نیز،۱۲۴ در سیستان و بلوچستان، ۹۴نفر در فارس، ۹۲نفر در کرمان و ۷۹ نفر نیز در خراسان رضوی نفر جان خود را از دست دادند. همچنین در سال ۱۴۰۰ نیز، استان‌های فارس، کرمان و سیستان و بلوچستان به ترتیب ۹۹،۹۵ و ۸۶ کشته را در تصادفات نوروزی به خود اختصاص داده‌اند.
در سال ۱۴۰۲، کمترین میزان فوتی‌های تصادفات هم در استان‌های ایلام و کردستان و در سال ۱۴۰۱ در استان چهارمحال و بختیاری و اردبیل به ثبت رسیده است.

همچنین ببینید

تمرین نظامی برخورد دو بالگرد را در پی داشت + فیلم

حوادث رکنا: رسانه‌های مالزی با انتشار تصاویری اعلام کردند که در پی برخورد دو بالگرد نظامی این کشور، همه سرنشینان آنها کشته شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *