پایان غائله گروگان‌گیری در چابهار

سخنگوی فراجا از پایان غائله گروگان‌گیری در چابهار خبر داد و گفت: پنج خانواده گروگان گرفته شده در صحت و سلامت هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سعید منتظرالمهدی، در خصوص حوادث تروریستی شب گذشته اظهار داشت: در ساعات پایانی شب گذشته تعدادی از عوامل گروهکِ تروریستی جیش الظلم به اماکن انتظامی و دریابانی که محل خدمت رسانی عمومی به مردم محلی است حمله کرده که با شجاعت و آمادگی رزمی بالایِ پلیس روبرو شدند.
وی افزود: در حادثه تروریستی دریابانیِ چابهار هر سه تروریست خنثی و به هلاکت رسیدند.
سردار منتظرالمهدی ادامه داد: دو تروریست در اقدامی دیگر به کلانتری ۱۱ چابهار حمله که پس از عدم موفقیت به آپارتمان‌های مسکونی و مجاور متعرض و اقدام به گروگان‌گیری نمودند که با حضور واحد تخصصی رهاییِ گروگان پنج خانواده دربند آزاد شدند.
وی افزود: واحدهای مبارزه با تروریسم فراجا با وجودِ حضور تیمِ تروریستی در منطقه مسکونی و پُر تراکمِ شهر چابهار، این افراد را در محاصره کامل قرار داده و زمین‌گیر کردند. خوشبختانه در این عملیات که با مشارکت فراجا و سپاه پاسداران انجام شد؛ گروگان‌ها در صحت و سلامت بوده و در این دو حادثه سه تن از پرسنلِ سلحشور پلیس به شهادت رسیدند. همچنین یک نفر از کارکنان مرزبانی فراجا که در واقعه تروریستی شب گذشته راسک به هم رزمانشان در سپاه یاری رسانده بودند نیز به فیض شهادت نائل آمدند.
سخنگوی فراجا گفت: سخن پایانی با تروریست‌هایی است که شرم نکرده و به خانواده و مردم عادی تیراندازی می‌کنند؛ بدانند و عبرت بگیرند که خطِ ترور، جنایت و خرابکاری در بین مردم این سرزمین جایی نداشته و با شما تبهکاران هرگز هم رأی نخواهند شد.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *