سخنگوی فراجا از پایان غائله گروگان‌گیری در چابهار، هلاکتِ تروریست‌هایِ جیش الظلم توسط واحدهای مبارزه با تروریسم فراجا و آزادی گروگان‌ها با عملیات واحدِ رهایی گروگان پلیس خبر داد.

پایان غائله گروگان‌گیری در چابهار/شهادت ۴ نفر از کارکنان انتظامی و مرزبانی فراجا

سخنگوی فراجا از پایان غائله گروگان‌گیری در چابهار، هلاکتِ تروریست‌هایِ جیش الظلم توسط واحدهای مبارزه با تروریسم فراجا و آزادی گروگان‌ها با عملیات واحدِ رهایی گروگان پلیس خبر داد.
به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سردار «سعید منتظرالمهدی» در خصوص حوادث تروریستی شب گذشته تا امروز که درگیری نیروهای پلیس با عوامل تروریستی ادامه داشت، بیان کرد: در ساعات پایانی شب گذشته تعدادی از عوامل گروهکِ تروریستی جیش الظلم به اماکن انتظامی و دریابانی که محل خدمت‌رسانی عمومی به مردم محلی است حمله کرده که با شجاعت و آمادگیِ رزمیِ بالایِ پلیس روبرو شدند. در حادثه تروریستی دریابانیِ چابهار هر سه تروریست خنثی و به هلاکت رسیدند. دو تروریست در اقدامی دیگر به کلانتری ۱۱ چابهار حمله که پس ازعدم موفقیت به آپارتمان‌های مسکونی و مجاور متعرض و اقدام به گروگان‌گیری نمودند که با حضور واحدِ تخصصیِ رهاییِ گروگان پنج خانواده‌یِ دربند آزاد شدند. واحدهای مبارزه با تروریسم فراجا با وجودِ حضور تیمِ تروریستی در منطقه مسکونی و پُر تراکمِ شهر چابهار، این افراد را در محاصره کامل قرار داده و زمین‌گیر کردند. خوشبختانه در این عملیات که با مشارکت فراجا و سپاه پاسداران انجام شد؛ گروگان‌ها در صحت و سلامت بوده و در این دو حادثه سه تن از پرسنلِ سلحشور پلیس به شهادت رسیدند. همچنین یک نفر از کارکنان مرزبانی فراجا که در واقعه تروریستی شب گذشته راسک به همرزمانشان در سپاه یاری رسانده بود نیز به فیض شهادت نائل آمد.
سخن پایانی با تروریست‌هایی است که شرم نکرده و به خانواده و مردم عادی تیراندازی می‌کنند؛ بدانند و عبرت بگیرند که خطِ ترور، جنایت و خرابکاری در بین مردم این سرزمین جایی نداشته و با شما تبهکاران هرگز هم رأی نخواهند شد.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *