وضعیت ترافیک صبحگاهی در پایتخت/ بار ترافیک در بزرگراه‌ها

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، به تشریح وضعیت ترافیک صبحگاهی در پایتخت پرداخت.
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی اصغر شریفی گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترددها و آغاز ترافیک صبحگاهی در اکثر نقاط پایتخت بودیم.
وی افزود: بار ترافیک در بزرگراه‌های همت، شیخ فضل الله، اشرفی اصفهانی، شهید سلیمانی، یادگار، حکیم، بابایی، یادگار امام (ره) صدر، پل سید خندان، چمران، امام علی (ع)، جناح، صیاد، زین‌الدین، آبشناسان، تهران – کرج، آزادگان و شروع شده و در حال افزایش است.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: همچنین در محدوده بزرگراه‌های نواب قبل از پل نهم دی، انتهای تونل توحید به شمال و خیابان آزادی نیز شاهد ترافیک و آغاز ترددها در این مقاطع هستیم.
سرهنگ شریفی با بیان اینکه پلیس بارها در خصوص عدم تردد عابرین پیاده از سطح معابر بزرگراهی توجه و تذکرات لازم را داده است گفت: عابرین پیاده نباید جهت ترددهای خود به سمت دیگر بزرگراه‌ها از عرض این معابر تردد نمایند و حتماً می‌بایست از پل‌های هوایی که به همین منظور در مقاطع مختلف بزرگراه‌ها تعبیه شده است استفاده نمایند تا شاهد بروز تصادفات دلخراش در این خصوص نباشیم.

همچنین ببینید

جزئیات حریق در بیمارستان شریعتی تهران/بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در بیمارستان شریعتی تهران را تشریح کرد و گفت که این بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *