وزیر میراث فرهنگی: نامه میراث فرهنگی تهران به شهرداری درمورد ساخت مسجد در پارک قیطریه، موضع رسمی وزارتخانه است / پروژه باید با حضور کارشناس میراث فرهنگی انجام شود

ضرغامی گفت: با توجه به پیشینه ای که برای تپه قیطریه است، این پروژه باید با حضور کارشناس میراث فرهنگی جلو برود، من خودم قبلاً درباره ساخت مسجد در پارک در پست هایی که در صفحه اینستاگرام خود داشتم، نظر شخصی ام را مطرح کردم اما اینجا حق ندارم نظر شخصی خود را اعلام کنم.

برنا: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: برای ساخت مسجد در پارک قیطریه باید کارشناس میراث فرهنگی حاضر باشد.  عوض ◀️ بدل کن | پاکت سایت ویژه عوض و بدل کالا و خدمات مشاهده تبلیغ
سید عزت الله ضرغامی در حاشیه جلسه هیأت دولت درباره ساخت مسجد در پارک قیطریه گفت: نامه ای که معاون میراث فرهنگی استان تهران به منطقه یک شهرداری دادند، ملاک مواضع وزارت میراث فرهنگی است.
وی افزود: با توجه به پیشینه ای که برای تپه قیطریه است، این پروژه باید با حضور کارشناس میراث فرهنگی جلو برود، من خودم قبلاً درباره ساخت مسجد در پارک در پست هایی که در صفحه اینستاگرام خود داشتم، نظر شخصی ام را مطرح کردم اما اینجا حق ندارم نظر شخصی خود را اعلام کنم.
ضرغامی تصریح کرد: هم من هم شهردار عضو دولت هستیم و هرگونه نظری داشته باشم به آقای شهردار منتقل می کنم اما بحث ما نظر شخصی نیست و وزارت میراث وظیفه خود را در حفظ دستورالعمل های میراث فرهنگی انجام می دهد.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *