وزیر ارتباطات: تشعشع دکل‌های مخابراتی مضر نیست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تشعشعات دکل‌های مخابراتی مضر نیست و مردم در این زمینه نگرانی نداشته باشند.تشعشعات دکل‌های مخابرات براساس استاندارد‌های مشخصی است که برای بدن انسان ضرری ندارد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تشعشعات دکل‌های مخابراتی مضر نیست و مردم در این زمینه نگرانی نداشته باشند.
به گزارش ایرنا، عیسی زارع‌پور، در جلسه شورای اداری استان یزد افزود: تشعشعات دکل‌های مخابرات براساس استاندارد‌های مشخصی است که برای بدن انسان ضرری ندارد.
وی خاطرنشان کرد: برخی موارد شهروندان اجازه نصب دکل در نزدیکی محل سکونت را نمی‌دهند یا شکایت برای جمع‌آوری آن‌ها دارند که این موارد موجب کاهش کیفیت ارتباطات و کندی آن می‌شود.
وی ادامه داد: تشعشعات این دکل توسط وزارتخانه و سازمان انرژی اتمی رصد می‌شود و میزان آن در دکل‌های کشور یک صدم مجاز جهانی است که از میانگین جهانی کمتر است.
زارع پور ادامه داد: شهروندانی که در این زمینه نگرانی دارند با شماره ۱۹۵ تماس بگیرند، همکاران مربوطه مراجعه و تشعشعات دکل‌ها بررسی می‌کنند.
وزیر ارتباطات افزود: در این زمینه باید فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی شود تا این نگرانی‌ها رفع شود.

همچنین ببینید

سرقت میلیونی دختر جوان از مادرش بخاطر بی محبتی / شاه دزد دختر فراری را غافلگیر کرد

حوادث رکنا: وقتی مادرم به هوش آمد و آن پسر را در خانه دید، به شدت عصبانی شد. او مرا کتک زد و جوانی را که به او علاقه مند بودم نیز از خانه بیرون انداخت . به همین خاطر رفتارهای مادرم نسبت به من تغییر کرد تا زمانی که آن ماجرای عجیب سرقت رخ داد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *