وحشت آفرینی 4 جوان نقابدار برای گرفتن زهر چشم دو مغازه دار!

رکنا: موتورسوارانی که برای گرفتن زهر چشم از یک مغازه دار،دست به تخریب شیشه مغازه ها و خودروها زده بودند، با تلاش نیروهای کلانتری سپاد مشهد دستگیر شدند.
به گزارش رکنا، چند روز پیش 4 جوان نقابدار وارد شهرک نوید مشهد شدند و پس از تخریب شیشه های دو مغازه و دو دستگاه خودرو،درحالی سوار بر موتورسیکلت از محل متواری شدند که نیروهای گشت با تماس مردمی وارد خیابان توس 31 شدند.
در همین حال نیروهای انتظامی جوان 18 ساله ای را دستگیر کردند که بررسی های مقدماتی نشان می داد مشروبات الکلی مصرف کرده است. این جوان که با دستور سرهنگ جواد یعقوبی(رئیس کلانتری سپاد)مورد بازجویی های تخصصی قرارگرفته بود، ضمن اقرار به وحشت آفرینی گفت: به درخواست جوانی به نام حامد که با متصدی خواربار فروشی اختلاف شخصی داشت، به محل آمدیم و برای گرفتن زهر چشم از خواربار فروش، شیشه های مغازه ها و خودروها را تخریب کردیم.
این در حالی بود که مغازه دار مدعی شد سرکرده اوباش حدود 2هفته قبل نیز با اسلحه وارد مغازه ام شد و مشتری را مصدوم کرد.
بنابراین گزارش، با هماهنگی های قضایی دیگر عوامل تخریب نیز دستگیر شدند و در حالی به وحشت آفرینی اعتراف کردند که از مخفیگاه آنان سلاح وینچستر و شمشیر و قمه کشف شد.

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *