واژگونی خودرو در تونل توحید تهران بدون تلفات بود

تغییر مسیر ناگهانی و سرعت غیرمجاز یک دستگاه پژو منجر به واژگونی آن در داخل تونل توحید شد، اما تلفات جانی در پی نداشت و تردد خودرو‌ها برقرار است.
تغییر مسیر ناگهانی و سرعت غیرمجاز یک دستگاه پژو منجر به واژگونی آن در داخل تونل توحید شد، اما تلفات جانی در پی نداشت و تردد خودرو‌ها برقرار است. این واژگونی ساعتی پیش رخ داد و معاون منطقه ۲۳ راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ علت تصادف و واژگونی را تغییر مسیر ناگهانی پژو و سرعت بالا عنوان کرد.
سرهنگ رمضانی افزود: خوشبختانه هیچ فردی در این حادثه جان خود را از دست نداده و اکنون عوامل آتش نشانی و پلیس در محل برای هدایت ترافیک و انتقال این خودرو در محل حضور دارند.
بازگشایی مسیر تردد و رفع محدودیت‌ها در بزرگراه شهید باقری
همچنین رئیس اداره مهندسی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: با اتمام عملیات نصب عرشه دوربرگردان غیر همسطح شمال به شمال در بزرگراه شهید باقری- پایین‌تر از خیابان جانبازان، کلیه محدودیت‌های اعمال شده برای تردد وسایل نقلیه در این محور بطور کامل برداشته شده است.
هم اکنون امکان تردد در هر دو مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال بزرگراه شهید باقری برقرار است.

همچنین ببینید

عاملان جسد خورده شده توسط حیوانات دستگیر شدند + عکس و جزئیات

رکنا : دو نیروی یکی از شرکت های مراقبتی و حفاظتی مشهد که به اتهام قتل عمد و آدم ربایی دستگیر شده اند اعترافات خود را در آخرین جلسه محاکمه به چاشنی انکار گره زدند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *