اداره‌کل هواشناسی استان تهران از افزایش نسبی دما برای این استان طی هفته جاری خبر داد.

هوای تهران گرم می‌شود

اداره‌کل هواشناسی استان تهران از افزایش نسبی دما برای این استان طی هفته جاری خبر داد.
به گزارش ایلنا، براساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران، امروز (۱۳ فروردین) با عبور موج ضعیفی در نیمه شمالی و ارتفاعات استان در بعضی ساعات افزایش ابر و در پاره‌ای از نقاط، گاهی رگبار باران با احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. طی این مدت، گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید به ویژه در نواحی جنوبی و غربی و ارتفاعات مورد انتظار است.
همچنین برای روزهای سه‌شنبه تا جمعه (۱۴ تا ۱۷ فروردین) آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد و در ارتفاعات در بعضی ساعات افزایش ابر، گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.
از روز چهارشنبه تا جمعه (۱۵ تا ۱۷ فروردین) نیز افزایش نسبی دما در سطح استان مورد انتظار است.
روز سه‌شنبه (۱۴ فروردین) آسمان شهر تهران، صاف تا کمی ابری و در بعضی  ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتی‌گراد و در روز چهارشنبه (۱۵ فروردین ماه) صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۲۲ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.
براساس اعلام اداره‌کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فرودگاه امام خمینی با بیشینه دمای ۲۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران و ایستگاه توچال با کمینه دمای منفی ۹ درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه تهران طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

همچنین ببینید

حمایت از تحکیم خانواده در مجامع بین‌المللی

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، در دیدار با سفیر ازبکستان بر ادامه فعالیت‌های حوزه زنان و خانواده بین دو کشور و حمایت از تحکیم خانواده در مجامع بین‌المللی تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *