نیروی هوایی ارتش عراق با انجام عملیات علیه تروریست‌های داعش موفق شد ۵ تروریست داعشی را به هلاکت برساند.

هلاکت ۵ تروریست داعشی در عملیات ارتش عراق

نیروی هوایی ارتش عراق با انجام عملیات علیه تروریست‌های داعش موفق شد ۵ تروریست داعشی را به هلاکت برساند.به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، کمیته اطلاع‌رسانی امنیتی ارتش عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروی هوایی ارتش این کشور عملیات جدیدی را علیه تروریست‌های داعش به انجام رسانده است.
این کمیته تاکید کرد که نیروی هوایی ارتش عراق با انجام عملیات علیه تروریست‌های داعش در منطقه «حاوی العظیم» در استان دیالی عراق موفق شده ۵ تروریست داعشی را به هلاکت برساند.
بر اساس این بیانیه این عملیات در راستای پیگرد بقایای گروه تروریستی داعش در عراق و با توجه به داده‌های اطلاعاتی دقیق ارسال‌شده از سوی اداره اطلاعات نظامی عراق به انجام رسیده است.
در این عملیات محل اختفای تروریست‌های داعش در منطقه «حاوی العظیم» در استان دیالی عراق از سوی نیروی هوایی ارتش عراق هدف قرار گرفت که در یکی از این محل‌ها یک گروه ۵ نفره متشکل از اعضای داعش حضور داشتند و در نتیجه هدف قرارگرفتن از سوی نیروهای عراقی به هلاکت رسیدند.
در ادامه این بیانیه آمده است: نیروهای امنیتی ما به دقت به پیگرد مخفی‌گاه‌های گروه‌های تروریستی در هر جایی که حضور داشته باشند ادامه خواهد داد تا سقف این محل‌های اختفا را بر سر تروریست‌های شکست‌خورده ویران کند.

همچنین ببینید

۳۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد ساخته می‌شود

بختیاری گفت: به دنبال انعقاد تفاهمنامه با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حداکثر ظرف مدت ۲۴ ماه، ۳۰ هزار واحد مسکونی احداث می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *